14 hodnocení

BARBECUE OMÁČKA SE SUŠENÝMI RAJČATY (270 g)

Pálivost: 4/10

1. místo World Hot Sauce Awards USA 2017 - kategorie Medium hot Barbecue Sauces. 

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Skladem
Kód: 4943
Značka: My-Chilli
199 Kč
Kategorie: MY-CHILLI OMÁČKY
Pálivost: 4 / 10
Země původu: Česká republika

Barbecue omáčky tvoří ve světě, společně s klasickými hot-sauce, jedny z nejběžnějších omáček používaných k dochucování jídel. Existuje nepřeberné množství receptů a druhů, některé dobré a některé ještě lepší. Základní verze BBQ omáček obsahují třeba jen 5-7 ingrediencí. U pokročilejších verzí receptur není vyjímkou 20 a více složek. Složení těch nejlepších výrobků je často střeženo jako rodinné zlato.

1. místo World Hot Sauce Awards USA 2017 - kategorie Medium hot Barbecue Sauces. 

Složení: Rajčatový protlak, cukr, ocet (rýžový, balsamico), datlový sirup, sušená rajčata (6,2%),balsamicová redukce (obsahuje antioxidant disiřičitan draselný), sojová omáčka, sůl,  uzená paprika, pepř, třtinová melasa, sušený česnek, chilli sušené (Jolokia), skořice. 

Pálivost: 4/10

Více o My-Chilli:

Stručně a jasně - dva kámoši, kteří se s podporou rodin pustili do podnikání v gastro byznysu. Žijí na jižní moravě, kde také často nakupují suroviny pro výrobu, od místních farmářů. Firmu založili s naprosto minimálními investicemi, osmilitrovým hrncem na omáčky, vařečkou, ručním tyčovým mixérem a zásobou chilli paprik z desetimetrové zahrádky. Jo, a s obrovským nadšením :-).

Dnes má hrnec s automatickým míchadlem objem 100 litrů, profesionální gastro mixér vypadá spíše jako zbíječka a za jeden den spotřebují tolik chilli, kolik nám dříve stačilo na měsíc. Celý byznys se snaží řídit dle jednoduchého hesla: " dělej jak nejlíp umíš, a chovej se tak, jak bys sám chtěl, aby se k tobě chovali ostatní".

V průběhu času jsme se setkali s nejrůznějšími celebritami ať už v klasickém showbusinessu, v gastru, nebo velikány světa hotsaucek.

Natáčení pořadu Česko vaří s Pohlreichem

Vaření omáčky se Zdeňkem Pohlreichem pro jeden z jeho pořadů.

Cajohn's, kmotr všech hotsaucek

Setkání s kmotrem všech chilli omáček Johnem Hardem alias Cajohn's

Ed Currie, šlechtitel toho času nejpálivější chilli papričky na světě - Carolina Reaper

Ed Currie, šlechtitel toho času (k dubnu 2016) nejpálivější papričky na světě - Carolina Reaper.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: