Proč musíte mít přívěsek na klíče keygoes:chili pokaždé, když jdete ven?

Někdo s sebou nosí mobilní telefon úplně všude, někdo rtěnku, někdo prášky proti bolesti a někdo své chilli. Patříte mezi ty, kteří s sebou musí nosit chilli, kdykoli jdou ven? Pak si pořiďte klíčenku keygoes:chilli s vyměnitelnými náplněmi. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít jiný. Přečtěte si 7 základních informací o přívěsku na klíče s chilli ve špičkové kvalitě.

Proč keygoes:?

 Vždyť to znáte. Milujete chilli a chcete si ho dávat do jídla, kam se vám zlíbí. Žádné zbytečné doprošování, žádné kompromisy ohledně pálivosti nebo neověřené kvality chilli, které nabízí restaurace.
Pro nás je to věc minulosti, se kterou jsme se nadobro rozloučili. Těch pokusů a omylů už bylo dost, a tak jsme vymysleli, navrhli a vyrobili vlastní klíčenku keygoes:chilli.
Pro sebe i pro vás. Pro všechny, kteří si nedokážou představit chutné jídlo bez lahodných pikantních chutí.
Rádi bychom vám řekli, proč je přívěsek na klíče keygoes:chili ideálním dárkem pro vás a ideálním dárkem pro vašeho manžela, přítele, frajera, tátu, dědečka, bratra, švagra, švagrovou, kamaráda, manželku, přítelkyni, přítele, maminku, švagrovou nebo kamaráda.

Slovenský design a luxusní provedení

Na první pohled je jisté, že máte co do činění s kvalitním zbožím, za kterým stojí slovenský design a provedení.
Klíčenka: je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, takže odolává poškrábání a pomačkání.
Klíčenku budete mít po svém boku poměrně dlouho, protože je opravdu velmi odolná a pevná. Pro případ, že byste ji někde zapomněli.
Váží asi 35 g, což je naprosto v pořádku pro zavěšení na klíče, do kapsy nebo na opasek.

Jednoduchá manipulace s keygoes::

Ergonomický uzávěr se závitem dobře padne do ruky. Stačí trochu pootočit a už si sypete chilli na jídlo, na streetfoodovou bagetu nebo na pěkně propečený steak.

Keygoes: vždy po vašem boku

Možná si ještě neuvědomujete důležitost klíčenky s chilli, ale zajděte si do restaurace, bistra nebo třeba na polední menu a požádejte o chilli.
Buď ho nemají, nebo vám přinesou pálivou klasiku. Vaše srdce ale zaplesá nad pálivou chutí, kterou máte běžně doma.
Už vidíte řešení? Praktickým a stylovým doplňkem je keygoes:chili - přívěsek na chilli.
Pak vám bude jedno, jestli půjdete na oběd, na grilování, na firemní večírek, na motorkářský sraz nebo na měsíční dovolenou do zahraničí, protože své špičkové chilli budete mít s sebou

Stačí jen měnit náplně, chilli klíčenku si ponecháte navždy.

Jakmile jednou investujete do kvalitní klíčenky, budete ji mít na dlouhou dobu. Ale ani jedna klíčenka vás neomrzí, protože má vyměnitelnou náplň.
Při koupi klíčenky získáte dvě chilli klíčenky naplněné jedinečnými mletými chilli papričkami z celého světa nebo prázdné náplně (pro vaše osvědčené oblíbené chilli, třeba i z vlastní zahrádky).

Více o chutích a pálivosti našich chilli náplní se dozvíte příště, ale pokud to nestihnete, klikněte sem.
Čím nahradíte náplň, když vám dojde? Jednoduše. Na spodní straně přívěsku keygoes:chilli je malý otvor. Zatlačíte na něj například párátkem a náplň se vysune.
Pak už jen vložíte náhradní náplň, která se krásně zasune do vnitřní části přívěsku na klíče, a můžete vyrazit s chilli hitem.

Chilli je přesně takové, jaké ho máte rádi

Už se vám někdy stalo, že vám v restauraci nasypali do polévky dvacetkrát více chilli, než jste chtěli?
S keygoes se vám to stát nemůže. Každá náplň má 3 malé otvory, kterými chilli jemně přidáte nebo pekelně posypete.
Nová náplň má posypovou část přelepenou kulatou samolepkou. Než ji začnete používat, opatrně ji odstraňte.
Ať už budete chilli sypat z přívěsku na klíče "na dámu", či jemně poklepávat na tubu, nebo jako odvážlivec (několikrát s ní zatřepete), vždy si jídlo ochutíte přesně podle svých představ.

Závit keygoes: pevně drží, nehne se z místa

Může se stát, že se vám přívěsek na klíče v kapse zkroutí. Oproti konkurenčním řešením na trhu sice vysype trochu chilli, ale nebudete mít všechno chilli v kapse a nebudete muset řešit dilema, proč vás už několik hodin pálí stehna.
Tady vám dáme jednu zatraceně dobrou radu: Vlákno je vlákno, rozvazuje se. Ale utáhněte ji pořádně, ne jako uzávěr na celaskonu. A pak budeš v pohodě.

Malá nehoda s vodou je v pořádku

Stává se, že vám klíče spadnou na zem nebo zmoknou. Klíčenka si s takovými drobnými nehodami ve vodě v pohodě poradí.
Více informací vám rádi poskytneme, protože kvalita a užitná hodnota klíčenek keygoes:chili nemá konkurenci.
Pořídíte si ji nyní? Vezměte si přívěsek na klíče keygoes:chili a vychutnejte si pikantní chutě, kde, jak a s kým chcete.