PÁLIVÉ, PÁLIVĚJŠÍ, NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI - ABY JSTE TO ROZPÁLILI TAK AKORÁT

 

Na co si troufáš? Jsi chilli začátečník a láka Tě vyzkoušet, jak chutná jídlo s trochou kvalitního čili? Jsi chilli milovník a zvládáš vyšší stupeň pálení? Jsi totální chilli maniak a jak to nemá pořádné chilli grády, tak to ani nevyzkoušíš? Vyber si svoje osobní chilli v klíčence KEYGOES:CHILI a překonávej své chilli limity.

Chceš pálivé, pálivější anebo nejpálivější chilli, co si můžeš sypat 100-krát na své lahodné jídlo a budeš mít totální chilli nebíčko v p...., pardon v ústech?

CO TO PÁLÍ?

Vzdělávací okénko: To, co Tě pálí v ústech, není paprička, ale "potvůrka" kapsaicín. Ona způsobuje při styku se sliznicemi pocit pálení spojený s bolestí. Pálí nejen v ústech, ale i v nose a v očích. No zároveň je to přírodní antibiotikum a má mnoho skvělých účinků.

Jestli chceš znát sílu chilli papriček, musíš změřit koncentraci kapsaicínu na tzv. Scovillové stupnici (jednotka SHU - zkratka ScovilleHeatUnit). Má rozsah 0-15 stupňů pálivosti. To budeš řešit při porovnávání chilli náplní.

Tak a teď to už rozbal kdekoli a kdykoli s chilli náplněmi v Tvé neskutečně skvělé chilli klíčence KEYGOES: CHILI:

 

1. NA PRVNÍ METĚ- ZKUSÍM TO

Nejpálivější chilli na světě?!? Ne, děkuju. No jemně ostré jídlo mám rád(a).

Už nás omrzelo poslouchat to dokola. Takže, voilà, čili klíčenku KEYGOES:CHILI jsme dali dohromady s jemnějším Cayenne chilli a papričkou Bird's eye.

A Ty se nemusíš bát, že Ti pusa vybouchne jako Vesuv na počátku věků. Právě naopak, naladí Tvoje chuťové pohárky na tu správnou chilli vlnu a Ty se na ní budeš zlehka pohoupávat.

Na dosah ruky máš jemnější chilli, které se hodí akorát pro manželku, sestru, přítelkyni, mamku i babičku, která má stále odvahu v kostech, a také nezbedná děcka, co chtějí všecko vyzkoušet jako odvážný táta.

Formální info: jemně pálivé chilli, stupeň pálivosti 3, pro začátečníky

 

2. NA DRUHÉ METĚ: JSEM CHILLI FAJNŠMEKER

Ať to pálí, jak má - tak akorát pro mě. Pikantnímu jídlu neodoláš. A aby mělo to správné grády, ještě si ho šmrncneš vlastním čilli, lehko ukrytým v chilli klíčence KEYGOES:CHILI.

Tu si bereš všude sebou. Jak ji náhodou zapomeneš doma, otáčíš auto a jedeš si pro ní zpět. No a co, že přijdeš pozdě do práce či na obchodní schůzi!

Bezpochyby jsi ten správný typ pro velmi pálivé chutě toho nejlepšího chilli Habanero a Bhut Jolokia v sadě pro chilli fajnšmekry, kterým vládne nerezová klíčenka KEYGOES:CHILI.

Co musíš vědět: velmi pálivé chilli, stupeň pálivosti 7, pro pokročilé

 

3. NA TŘETÍ METĚ: MÁM ODVAHY NA ROZDÁVÁNÍ

Tvoje jídlo, Tvůj level pálivosti. Jdeš už přes čáru a šlapeš na čilipedál, co to jde. Erupce pálivosti v Tvých ústech přirovnáváš k nezapomenutelným zážitkům a okamžikům.

Jen Ty víš, co to znamená, že chilli je láska, do které je radno se zamilovat, no musí Ti to opětovat těmi nejsilnějšími grády.

To všechno Ti ukáže věrná nerezová klíčenka KEYGOES:CHILI a 2 ULTRA pálivé náplně: kráska Trinidad Moruga Scoprion, s kterou se neradno zahrávat, a Carolina Reaper - nejpekelnější parťačka, teda paprička, ze všech. Prostě dost silné kombo pro odvážné borce.

Zapiš si za uši: ultra pálivé chilli, stupeň pálivosti 10, pro odvážlivce

Určitě si musíš poznačit hluboko do paměti, že Tvoje chilli klíčenka je bezedná. Když si nasypeš do jídla poslední zrníčko chilli, hned klikej a objednávej další plné náplně vynikajícího a akorát pálivého chilli pro Tvoje odvážné čili chutě.

Extra tajný tip: víš, že nezaměnitelnou čili klíčenku KEYGOES:CHILI můžeš mít plnou Tvého vlastního top chilli? Tento sen Ti přemění na skutečnost klíčenka keygoes: s 3 prázdnými náplněmi, které se nemůžou dočkat Tvých zbožňovaných chilli.

S klíčenkou KEYGOES:CHILI se Ti otevírají nové dimenze, neskutečné chilli dobrodružství i adrenalinem nadupané kapitoly života. A to je fakt velmi návykové!