10 CHILLI CHUTÍ, KTERÉ UTKVÍ V PAMĚTI HOSTŮ ZAHRADNÍ PARTY

A je to tady. Konečně. Rozpalte grily, kotlíky a zahradní trouby, protože je čas na zahradní párty. Budou se připravovat tradiční polínka a vytahovat netradiční kombinace grilovaných pochoutek. Co však přivede vaše hosty na pokraj gastronomického blaha? Dopřejte jim pálivou chuť těch nejlepších chilli papriček v KEYGOES:CHILI chilli klíčenkách. Bude to zahradní párty, která se jim vryje hluboko do paměti.

Zahradní párty ve stylu KEYGOES:

Nemůžete se dočkat, až se opět pochlubíte tradičním gulášem s tajnou rodinnou přísadou nebo ohromíte své přátele a kolegy gastronomickými novinkami, které jste nastudovali během dlouhých zimních večerů.

Příjemná atmosféra, rozhovory o možném i nemožném, humorné historky z doby před desítkami let, trocha chaosu při přípravě a organizaci. A nad tím vším bude vládnout vynikající jídlo a jedinečné chutě, které ocení rodina i kamarádi.

Na stole zahradní párty nesmí chybět sůl, pepř, hořčice, kečup nebo balzamikový ocet a dokonce ani domácí grilovací omáčky. Co kdyby hostům k jejich gastronomickému blahu chyběly nějaké chutě? To je nemožné!

Věřte, že nový vítr do rozjeté grilovací párty zavane, až vytáhnete svou tajnou zbraň - klíčenky KEYGOES:CHILI plné těch nejlepších chilli z celého světa.

 

ROZJEĎTE PÁRTY S KEYGOES:CHILI


V tu chvíli se zahradní párty rozjede naplno. V závislosti na pikantnosti, ale také na vzájemném hecování, kdo odolá vyšším grádům.

Důmyslný uzávěr klíčenky umožní dámám jemně posypat grilované speciality a odvážným chlapům pořádně přičichnout k pikantním mini zrnkům.

S přívěskem na klíče není nuda, protože někdo si ty pikantní chutě bude v klidu vychutnávat a někdo bude hasit horoucí peklo v ústech.

Ať už to bude tatínek odchovaný na masových kuličkách; nebo starostlivá maminka, která se chystá vybouřit; nebo rozjívené děti, které chtějí být jako jejich dobrodružný tatínek; nebo prarodiče, kteří i tímto způsobem dostanou druhý dech; nebo kamarádi, které přemluvíte ke každé s....(zábavě), na kterou si vzpomenete.

 

VYZKOUŠEJTE KAŽDÉ JÍDLO NA PÁRTY S CHILLI


Chcete tipy a návrhy na jídla, kde můžete během zahradní párty zazářit a otestovat hranice pálivosti sebe i svých nadšených hostů?

1. JAKÉ CHILLI SE HODÍ KE KAŽDÉMU JÍDLU NA ZAHRADNÍ párty?
Tak například Chipotle (uzené jalapeňo) - pokud si myslíte, že je dobré přidat do pokrmu kromě pálivosti i více kouře. Nebo papričky Bird's eye, intenzivní chuti a vůně, které překvapí svou mini velikostí a velkým potenciálem.

Nebo vsaďte na netradiční klasiku v podobě Habanero - šťávy Habanero, pisty Habanero (drcené a čerstvé) nebo mlýnku s vločkami Habanero či mletého Habanera v přívěsku na klíče KEYGOES:CHILI. Prostě chilli na všechny způsoby, které vám přijdou na chuť.

2. GULÁŠ
Jako klasika, něco, co nikdy nevyjde z módy na místních zahradních párty. Hovězí, vepřové, zvěřina? To je vám jedno. Potřebujete, aby to mělo trochu šťávy.

Jak jinak, díky KEYGOES:CHILI a papričke Bhut Jolokia, rekordmanovi v pálivosti s neuvěřitelně silným ovocným aroma.

3. SALÁT
Že ano, salát? Vidíte jistou reklamu, kde maníci ze zahradní párty s pivem v ruce ohrnují nos nad salátem? Zkuste na něj hodit pár zrnek obyčejného Cayenne a objevíte nové rozměry.

4. GRILOVANÉ MASO JAKÉHOKOLI DRUHU
Jedinečné chutě a vůně právě grilovaného masa na libovolný způsob podtrhne kouzlo Carolina Reaper.

Bestie a současná jednička v pálivosti rozproudí chuťové pohárky vašich hostů na večírku. Ujistěte se, že po něm sáhnou jen pokročilí znalci chilli.

5. DOMÁCÍ HAMBURGER
Budete podávat domácí hamburger z bio nebo neekologického hovězího masa? Nezapomeňte na křupavé housky, čerstvou zeleninu a samozřejmě na tajnou přísadu v podobě Scotch Bonnet.

Tato karibská chilli celebrita udělá z vašeho hamburgeru naprostou chuťovou záhadu díky své ovocné příchuti meruněk, rajčat, jablek a třešní.

6. PEČENÉ BRAMBORY
Počítáte s tím, že přijdou i ti, kteří maso nepotřebují? Pečené brambory ochucené tu a tam zrnkem Cayenne potěší vegetariány i vegany. Nechte je tedy ochutnat starou známou indickou i naši klasiku s vegetariánskými i kořeněnými tóny.

7. TRADIČNÍ DOMÁCÍ FAZOLE
Chcete ohromit vydatnou fazolovou polévkou? Připravte si silnou kombinaci fazolí a chilli. Nebude to ale tak snadné, když budete večírek podrobovat vážnému rozhodování. Přimějte každého, aby si polévku doplnil podle své chuti chilli - mírně pálivou, velmi pálivou nebo ultra pálivou. Ať už si vyberete jakoukoli, kdo si vybere?

8. PEČENÉ ŽEBÍRKA
Co pozvedne chuť dokonale propečených šťavnatých vepřových nebo kančích žebírek? Odpověď je jasná jako facka - přidejte libovolnou omáčku Jack Daniel's a sledujte, jak pečená žebírka mizí z talíře.

9. GRILOVANÝ HERMELÍN
Hledáte něco sytého a bezmasého? Vydatný pokrm z grilovaného sýra s nádechem chilli papriček bude trefou do černého. Jděte ještě dál do neprobádaných pikantních dimenzí a přidejte třešňové chutney z My-chilli nebo Cherry Bomb skořici, badyán, zázvor ze Zach´s pesto a chilli.

10. NĚCO ZVLÁŠTNÍHO
Nechte na zahradní párty vyniknout neobvyklým kombinacím a chutím. Co takhle vyzkoušet francouzský koláč quiche a nabídnout ho s lehce kořeněnou nebo ostřejší chutí sladké ovocné omáčky Chillimaga.

Chladivý ovocný salát s jemným chilli podtónem bude příjemně kontrastovat s teplým masovým základem. Jděte více do chuťové euforie v ústech svých hostů. S pochutinami, jako je Zach´s pesto s chilli, omáčky Sriracha nebo cibulové chutney od My-chilli, jim prostě nedáte šanci, aby si na chilli nepochutnali.

Tip pro začátečníky: Počítejte se vším, proto mějte na stole připravené chilli Chipotle. To je pro chilli začátečníky, kteří budou na vaší párty tak nadšení, že si budou chtít vyzkoušet, jak na tom s chilli jsou.

PŘIPRAVTE SE NA ZAHRADNÍ CHILLI párty
Nečekejte už ani minutu! Objednejte si klíčenku KEYGOES:CHILI s chilli pro svou pečlivě naplánovanou zahradní párty právě teď.

Hvězdou bude i stojan z bukového dřeva, který je plný 3 mlýnků plných 3 různých pálivých chilli papriček, včetně stolní verze klíčenky KEYGOES:CHILI.

Budete chtít zůstat v kurzu a mít chilli vždy u sebe.

Za druhé, nemůžete dopustit, aby někdo z vaší rodiny nebo přátel vytáhl tak silný trumf na vaší vlastní párty.

Sakra, buďte šéfem situace a připravte letošní zahradní párty s mimořádnými chutěmi jídla díky neuvěřitelným chilli papričkám, zabaleným v praktickém přívěsku na klíče KEYGOES:CHILI.

Zaručujeme vám, že pokud vaši partneři klíčenku ještě neviděli, tak ji uvidí. Záleží jen na vás, jaký pikantní koktejl svým hostům na zahradní párty nabídnete, aby byla pro všechny nezapomenutelná.

Rádi vám ho pomůžeme namíchat na www.chilimarket.cz.