12 hodnocení

HABANERO HOTSAUCE (185 ML)

Skvělá omáčka Habanero.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
Kód: 7996
Značka: My-Chilli
189 Kč
Kategorie: MY-CHILLI OMÁČKY
Chilli paprička: Habanero
Pálivost: 4 / 5
Země původu: Česká republika

Hotsauce, na světě asi nejrozšířenější druh chilli omáčky, která je založena na octovém základu. Její složení je narozdíl od jiných druhů nekomplikované, za použití jen základních surovin je docíleno finální podoby, která však má svoji tvář a celosvětovou popularitu. Habanero Hotsauce je však trochu jiná. Dominantu tvoří čerstvé papričky Habanero, doprovázené svěžestí citronové šťávy. A právě Habaneros, pocházející ze střední Ameriky, známé svojí mimořádnou citrusovou vůní dávají této omáčce svůj charakteristický projev. Použití této omáčky je více než univerzální! Kombinovat ji můžete s masem, zeleninou a vším co vás napadne.

Vzhledem k většímu obsahu čerstvého chilli je tento produkt vhodný i pro milovníky vyšších hodnot pálivosti.

Složení: voda, chilli čerstvé 24%(Habanero), citronová šťáva, ocet, cukr, česnek, zahušťovadlo: xanthan.

Pálivost: 4/5

Více o My-Chilli:

Stručně a jasně - dva kámoši, kteří se s podporou rodin pustili do podnikání v gastro byznysu. Žijí na jižní moravě, kde také často nakupují suroviny pro výrobu, od místních farmářů. Firmu založili s naprosto minimálními investicemi, osmilitrovým hrncem na omáčky, vařečkou, ručním tyčovým mixérem a zásobou chilli paprik z desetimetrové zahrádky. Jo, a s obrovským nadšením :-).

Dnes má hrnec s automatickým míchadlem objem 100 litrů, profesionální gastro mixér vypadá spíše jako zbíječka a za jeden den spotřebují tolik chilli, kolik nám dříve stačilo na měsíc. Celý byznys se snaží řídit dle jednoduchého hesla: " dělej jak nejlíp umíš, a chovej se tak, jak bys sám chtěl, aby se k tobě chovali ostatní".

V průběhu času jsme se setkali s nejrůznějšími celebritami ať už v klasickém showbusinessu, v gastru, nebo velikány světa hotsaucek.

Natáčení pořadu Česko vaří s Pohlreichem

Vaření omáčky se Zdeňkem Pohlreichem pro jeden z jeho pořadů.

Cajohn's, kmotr všech hotsaucek

Setkání s kmotrem všech chilli omáček Johnem Hardem alias Cajohn's

Ed Currie, šlechtitel toho času nejpálivější chilli papričky na světě - Carolina Reaper

Ed Currie, šlechtitel toho času (k dubnu 2016) nejpálivější papričky na světě - Carolina Reaper.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: