SMOKED BUFFALO HOTSAUCE (185 ML)

3 hodnocení
 

Fusion dvou fantastických omáček od My Chilli – Buffalo Hotsauce z fermentovaných papriček a Smoked Peppers z uzených

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
7.6.2023
199 Kč
   
Značka My-Chilli
Kategorie MY-CHILLI OMÁČKY
 

Upravená verze  klasiky Smoked peppers – tentokrát s fermentovanými papričkami.

Stejně jako v klasické omáčce Smoked Peppers najdete i v téhle jasnou stopu uzených paprik. Ale fermentované Tabasco papričky, které jsme v omáčce použili, jí dodávají úplně nový základ v chuti i vůni, typický pro fermentované omáčky.

Jestli si chcete naši omáčku opravdu vychutnat, zkuste ji samotnou, jen tak na lžičce. Ano, myslíme to vážně :-) Je to zážitek a v první chvíli budete zřejmě litovat, ale jakmile pálivost trochu poleví, ucítíte parádní chuť všech spojených ingrediencí. A endorfiny, které vám mozek vyplaví na uhašení, také nejsou k zahození ;-)

Složení: Chilli (Cayenne), voda, ocet, chilli mash (fermentované Tabasco papričky, sůl), česneková pasta (česnek 70%, sůl, voda), sůl, pyré z chilli (Trinidad Scorpion Red, ocet), zahušťovadlo: Xanthan.

Pálivost: 8/10

Více o My-Chilli:

Stručně a jasně - dva kámoši, kteří se s podporou rodin pustili do podnikání v gastro byznysu. Žijí na jižní moravě, kde také často nakupují suroviny pro výrobu, od místních farmářů. Firmu založili s naprosto minimálními investicemi, osmilitrovým hrncem na omáčky, vařečkou, ručním tyčovým mixérem a zásobou chilli paprik z desetimetrové zahrádky. Jo, a s obrovským nadšením :-).

Dnes má hrnec s automatickým míchadlem objem 100 litrů, profesionální gastro mixér vypadá spíše jako zbíječka a za jeden den spotřebují tolik chilli, kolik nám dříve stačilo na měsíc. Celý byznys se snaží řídit dle jednoduchého hesla: " dělej jak nejlíp umíš, a chovej se tak, jak bys sám chtěl, aby se k tobě chovali ostatní".

V průběhu času jsme se setkali s nejrůznějšími celebritami ať už v klasickém showbusinessu, v gastru, nebo velikány světa hotsaucek.

Natáčení pořadu Česko vaří s Pohlreichem

Vaření omáčky se Zdeňkem Pohlreichem pro jeden z jeho pořadů.

Cajohn's, kmotr všech hotsaucek

Setkání s kmotrem všech chilli omáček Johnem Hardem alias Cajohn's

Ed Currie, šlechtitel toho času nejpálivější chilli papričky na světě - Carolina Reaper

Ed Currie, šlechtitel toho času (k dubnu 2016) nejpálivější papričky na světě - Carolina Reaper.

Podobné produkty

Hmotnost 0.45 kg
Pálivost 2 / 5
Země původu Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: