22 hodnocení

CAROLINA REAPER PUREE (20 ML)

Ultra pálivé pyré Carolina Reaper

Můžeme doručit do:
16.4.2024
Skladem
Kód: 99999
Značka: My-Chilli
189 Kč
Kategorie: MY-CHILLI OMÁČKY
Chilli paprička: Carolina Reaper
Pálivost: 5++ / 5
Země původu: Česká republika

Momentálně nejsilnější omáčka / pyré, které nabízíme, a které se dle našeho názoru dá vyrobit bez použití extraktu!!! Přinášíme vám extrémní pálivost v podobě chilli pyré, které bylo uvařené z těch nejpálivějších papriček světa! Pozor, toto je extémně pálivý produkt, používejte jen v malém množství!!!

Carolina Reaper, to je název aktuálně nejpálivějšího chilli na světě! Nebudeme Vám tu složitě popisovat její historii, stačí otevřít Wikipedii a dozvíte se vše potřebné. Pálivost této chilli papričky v sušeném stavu dosahuje až 2,2 milionu Scovilleho (SHU) jednotek!

Složení: chilli 59%(Carolina Reaper), ocet, voda, sůl, konzervant:sorban draselný, zahušťovadlo: Xanthan.

Pálivost: 5++ / 5

Více o My-Chilli:

Stručně a jasně - dva kámoši, kteří se s podporou rodin pustili do podnikání v gastro byznysu. Žijí na jižní moravě, kde také často nakupují suroviny pro výrobu, od místních farmářů. Firmu založili s naprosto minimálními investicemi, osmilitrovým hrncem na omáčky, vařečkou, ručním tyčovým mixérem a zásobou chilli paprik z desetimetrové zahrádky. Jo, a s obrovským nadšením :-).

Dnes má hrnec s automatickým míchadlem objem 100 litrů, profesionální gastro mixér vypadá spíše jako zbíječka a za jeden den spotřebují tolik chilli, kolik nám dříve stačilo na měsíc. Celý byznys se snaží řídit dle jednoduchého hesla: " dělej jak nejlíp umíš, a chovej se tak, jak bys sám chtěl, aby se k tobě chovali ostatní".

V průběhu času jsme se setkali s nejrůznějšími celebritami ať už v klasickém showbusinessu, v gastru, nebo velikány světa hotsaucek.

Natáčení pořadu Česko vaří s Pohlreichem

Vaření omáčky se Zdeňkem Pohlreichem pro jeden z jeho pořadů.

Cajohn's, kmotr všech hotsaucek

Setkání s kmotrem všech chilli omáček Johnem Hardem alias Cajohn's

Ed Currie, šlechtitel toho času nejpálivější chilli papričky na světě - Carolina Reaper

Ed Currie, šlechtitel toho času (k dubnu 2016) nejpálivější papričky na světě - Carolina Reaper.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: