6 hodnocení

ŘEZNICKÝ NŮŽ SCRATCH BY KEYGOES

Originální chlapský nůž na každou příležitost s dřevěnou rukojetí s logem SCRATCH by keygoes. 18cm čepel je vyrobená z klasické uhlíkové ocele.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Skladem
Kód: 686
619 Kč
Kategorie: SCRATCH by KEYGOES
Země původu: USA

Naše interní průzkumy říkají, že s tímto nožem chutná každá klobáska o 28% lépe :) Tento nožík je americká klasika. Rukojeť z tvrdého ořechového dřeva a 18cm čepel z klasické uhlíkové ocele. Tento nůž je úplně jiný než ostatní.

Je to klasický "kuchyňák", který časem získá originální patinu.

I když je nerezavějící ocel nejběžnějším materiálem pro kuchyňské nože, uhlíková ocel je často preferovanou volbou kuchyňských profesionálů. Je to proto, že ostří z uhlíkové ocele, když je správně naostřené, drží ostrý okraj lépe než je tomu tak u nerezavějící oceli. Na druhé straně je to, že “správná starostlivost” z uhlíkové ocele zahrnuje trochu více každodenní údržby.

Starostlivost o nůž: nůž po umytí utřít. Z času na čas natřít rukojeť a čepel klasickým rostlinným olejem, nebo zakrojit do špeku

V průběhu času se na vašem noži vytvoří šedo-modrá patina. Není třeba panikařit! Je rozdíl mezi patinou a rzí. Patina = dobrá; rez = špatná. Zdravá patina vlastně chrání nože před rzí.

 

Nevyplňujte toto pole:
FP Avatar autora tloušťka 27.3.2020 18:38
chybí informace o tloušťce nože díky
Odpovědět
KC Avatar autora ŘEZNICKÝ NŮŽ SCRATCH BY KEYGOES tloušťka 30.3.2020 10:28
Dobrý den, šířka čepele je 30-35mm a tloušťka je cca 2,2mm. hezký den.