• 1 z 2
 

CLASSICS EDITION: PÁLIVÝ KEČUP (600g)

1 hodnocení
 

Směs rajčat, dvojitě koncentrovaného protlaku, spousty koření, Trinidad Scorpion Moruga a Habanero. To je pálivý kečup od My-Chilli

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
7.6.2023
169 Kč
   
Značka My-Chilli
Kategorie MY-CHILLI OMÁČKY
 

Dlouho jsme si My-Chilli hráli s myšlenkou, že jednou udělají něco tak "obyčejnýho", jako je kečup. Nakonec zvítězila zvědavost nad tím, jak to zákazníci přijmou. Kečup přece nemusí být jen břečka z obchoďáku, kde půl litru stojí 30 kč. A tak do toho šli "po našem" a použili pečlivě vybrané rajčata v kombinaci s dvojitě redukovaným protlakem, smíchali s kvalitním třtinovým cukrem, spoustou koření, a pro pořádnou dávku pálivosti se stará čerstvá Moruga a sušené Habanerko.

Středně pálivý kečup v novém, atraktivním velkém balení a originální chutí, kterou jsme si upřímně zamilovali

Složení: rajčata, rajčatový protlak pasterovaný (zahuštěný rajčatový protlak 99,9 %, sůl 0,1 %), cukr, ocet, sůl, směs koření, celer, chilli (Trinidad Scorpion Moruga), chilli  (Habanero).

Více o My-Chilli:

Stručně a jasně - dva kámoši, kteří se s podporou rodin pustili do podnikání v gastro byznysu. Žijí na jižní moravě, kde také často nakupují suroviny pro výrobu, od místních farmářů. Firmu založili s naprosto minimálními investicemi, osmilitrovým hrncem na omáčky, vařečkou, ručním tyčovým mixérem a zásobou chilli paprik z desetimetrové zahrádky. Jo, a s obrovským nadšením :-).

Dnes má hrnec s automatickým míchadlem objem 100 litrů, profesionální gastro mixér vypadá spíše jako zbíječka a za jeden den spotřebují tolik chilli, kolik nám dříve stačilo na měsíc. Celý byznys se snaží řídit dle jednoduchého hesla: " dělej jak nejlíp umíš, a chovej se tak, jak bys sám chtěl, aby se k tobě chovali ostatní".

V průběhu času jsme se setkali s nejrůznějšími celebritami ať už v klasickém showbusinessu, v gastru, nebo velikány světa hotsaucek.

Natáčení pořadu Česko vaří s Pohlreichem

Vaření omáčky se Zdeňkem Pohlreichem pro jeden z jeho pořadů.

Cajohn's, kmotr všech hotsaucek

Setkání s kmotrem všech chilli omáček Johnem Hardem alias Cajohn's

Ed Currie, šlechtitel toho času nejpálivější chilli papričky na světě - Carolina Reaper

Ed Currie, šlechtitel toho času (k dubnu 2016) nejpálivější papričky na světě - Carolina Reaper.

Podobné produkty

Hmotnost 0.9 kg
Pálivost 2 / 5
Země původu Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: