7 PRÉMIOVÝCH DRUHŮ SOLÍ PRO KLÍČENKU KEYGOES

3 hodnocení
 

7 náplní se solí do klíčenky.

Dostupnost Skladem
109 Kč
   
Značka Náš produkt - Chilimarket.CZ
Kategorie NÁPLNĚ DO KLÍČENKY KEYGOES
 

Skvělá sada pro milovníky soli!

V balení naleznete: 3x exkluzivní druhy soli:

 • bambusová pečená sůl z Koreje
 • černá sůl z Havaje
 • vikingská uzená sůl

Jako BONUS Ti zašleme i další 4 druhy náplní:

 • růžová sůl z Bolívie
 • červená sůl z Havaje
 • alpská sůl
 • himalájská jemná sůl

Keygoes:salty je klíčenka pro každého, kdo si rád vychutná dobré jídlo, ale o trochu slanější :) Je vyrobena z oceli a uvnitř ukrývá náplň se solí. Používá se velmi jednoduše. Otočíš uzávěr a sypeš :) Náplň je vyměnitelná a na výběr máme několik druhů solí. Každý si vybere!

Vlastnosti klíčenky keygoes:

 • rozměr: 75mm x 14mm
 • váha: 35gmateriál
 • obal:nerezová ocel
 • materiál náplň: PP plast
 • výdrž: 1 náplň = cca 100 vylepšených jídel (jedna náplň=2g chilli)

Bambusová sůl z Koreje

Úžasná sůl pečená na bambusových stoncích pochází z Koreje. Vícenásobným pálením získává zásadité pH mezi 7 až 12 a stoupá i množství minerálních látek. Bambusová sůl se dnes po celém světě prodává jako velká delikatesa. Bambusová sůl má velmi slanou chuť a její konzistence se nejvíce podobá práškovému cukru. I proto je zvláště vhodná pro solení syrové zeleniny, typických korejských jídel s rýží nebo prosem.

Složení: 81,2% NaCl, 15,04% O, 1% Cu, 0,8% K, 0,31% K, 0,0078% Fe, 0,0009% Mn

Černá sůl z Havaje

Tato sůl je jedinečná nejen svou originální černou barvou. Černá sůl je nejen chutná ale i velmi dekorativní. Úžasně dotváří máslové a sýrové pomazánky, nejrůznější předkrmy a saláty.

Složení: 97,7% NaCl, 1,24% Ca, 0,65% Mg, 4,28% SO4

Vikingská uzená sůl

Divokost skandinávských lesů, ohniště plné hořícího dubového dřeva, vůně čerstvého masa připraveného na grilování - to vše najdete v tajemně zakouřené vikingské soli. Udí se na nejčistším dřevě Evropy, na norském dubu. Odpařené a zauzené krystalky soli se postupně olupují z dubových polen. Hodí se k rybám i na všechny typy masa. Neuvěřitelnou chuť dodá jídlům z rajčat, okurek a vajec.

Složení: 97,5% NaCi, 0,04% Ca, 0,00%Mg, 0,10%SO4

Růžová sůl z Bolívie

Jemnou chuť a nádhernou růžovou barvu bolivijské soli oceňují nejrenomovanější restaurace světa. Barvu růží získala tato sůl díky vysokému podílu železa, není to však jediný minerál, který "bolivijská kráska" obsahuje. Najdete v ní důležitý draslík, vápník i hořčík. Kamenná sůl se těží vysoko v Andách na západě Bolívie stejně jako v dobách Inků. Ručně sklizenou sůl pak svážejí karavany do nížin, odkud se exportuje do nejprestižnějších gastronomických center.

Složení: 98.2% NaCl, 0.48% Ca, 0.12% Mg

Červená sůl z Havaje

Tato sůl je jedinečná nejen svou originální červenou barvou. Solné krystalky se přirozeným způsobem mísí s minerály, přičemž červenou se sůl stává díky železu v půdě.

Složení: 97,7% NaCl, 1,24% Ca, 0,65% Mg, 4,28% SO4

Alpská sůl

Intenzivní a krásná červeno-hnědá. Taková je Alpská sůl z Rakouska. Její intenzivní příchutí se dají skvěle podtrhnout atributy tmavého masa. Za své vlastnosti vděčí svému původu. Tato kamenná sůl se těží v hlubinách Solné komory v rakouských Alpách. Je pozůstatkem pravěkého moře, které v důsledku klimatických a geologických změn začalo vysychat před 250 miliony let. Proto je doslova pokladem pod vrstvami hornatých Alp, její naleziště jsou chráněna před vlivy vnějšího světa. Sůl obsahuje i další vzácné minerály. Již v době bronzové putovala alpská sůl po obchodních cestách a byla cennou komoditou.

Složení:87,3% NaCl, 4,8% SO4, 16100 mg/kg S, 0,86% Ca, 0,40% Mg, 1,2% K

Himalájská jemná sůl

 

Tato sůl je mimořádně bohatá na minerály jako hořčík a vápník. Její přírodní zbarvení je načervenalé a takovou ji i nabízíme. Její pH je neutrální nebo mírně zásadité. Těží se v kopcích severního Pákistánu a svým původem je zárukou čistoty a nejvyšší kvality. Doporučujeme ji na solení a vaření celé škály pokrmů.

Složení: 87,3% NaCl, 4,8% SO4, 16100 mg/kg S, 0,86% Ca, 0,40% Mg, 1,2% K

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: